HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1974 yılında Aleeddin ÇELİK tarafından Ardahan’da kurulan şirketimiz, ülkemizin ticari faaliyetlerinde ve kalkınmasında daha etkin bir rol oynayabilmek için 1991 yılında Ankara’ya taşınmıştır. Bu tarihten itibaren Ankara’da, enerji sektöründe, ithalat ve ihracat gibi iş hayatının çeşitli kollarında ticari faaliyetlerini sürdürmüş olup, 2006 yılından itibaren ülkemizin ekonomisinin lokomotif sektörü olan inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Şirketimiz, kurucusu Aleeddin ÇELİK’in ardından 2. Kuşak Ertan ÇELİK, Yener ÇELİK ve 3.Kuşak Emre Can ÇELİK, Ceren ÇELİK, Burak ÇELİK ve Kayra Mert ÇELİK ile her geçen gün ülke ekonomimize ve kalkınma hareketimize katkı sağlayacak yeni ve zamanın ruhuna uyum sağlayabilen inşaat projeleri üretmek hedefiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

BCM İnşaat, başta Ankara olmak üzere ülkemizin gözde yerlerinde, gerek kendi bünyesinde, gerekse inşaat sektörünün önde gelen şirketleriyle ortaklıklar kurarak, gayrimenkul ve inşaat yatırımlarına hız kesmeden, emin adımlarla devam etmektedir.